Aktuální
akční
nabídka
Výprodej
skladových
zásob
Zvýhodněné
akční
sety
Vybavení
v retro
stylu
vypnout

Home » Elektrické průtokové ohřívače » zásobníkové ohřívače

Zásobníkové elektrické průtokové ohřívače vody

Malé tlakové ohřívače vody jsou určeny pro montáž pod odběrové místo na plný tlak vody. Ohřívače je možné napojit na stávající vodovodní baterii. Připraví dostatečné množství teplé vody pro kuchyň, kancelář nebo sociální zařízení.

Nad odběrové místo je určen beztlakový ohřívač vody (TREND 5V), který je dodáván s baterií. Ušetřete ročně s průtokovým ohřívačem až 70% energie. Elektrické průtokové ohřívače vody lze použít v koupelnách, kuchyních, toaletách, veřejně přístupných místech, šatnách, restauracích, rychlých občerstveních, hotelech, výstavních centrech, benzinových stanicích, obchodních centrech a všude, kde je potřeba teplé vody.

DŮM a Vybavení nabízí dále v sortimentu průtokových elektrických ohřívačů vody rovněž velké zásobníkové tlakové ohřívače - bojlery a dále: ohřívače tlakové, beztlakové, tlakové s baterií, beztlakové s baterií a malé zásobníkové. K tlakovým průtokovým ohřívačům lze použít všechny vodovodní baterie, ale k beztlakovým průtokovým ohřívačům jen příslušné baterie pro nízkotlaké ohřívače.

Rozšířené vyhledávání
Seřadit podle:
HLEDANÝ VÝRAZ:
Zvolte výrobce:
Typ nabídky:
Zvolte sérii:
Dostupnost:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
warning
  • Nebyl nalezen žádný produkt odpovídající zadaným kritériím

Partneři webu: