Aktuální
akční
nabídka
Výprodej
skladových
zásob
Zvýhodněné
akční
sety
Vybavení
v retro
stylu
vypnout

Home » Infrazářiče » infrazářiče pod markýzu

infrazářiče pod markýzu

Elektrické infrazářiče pro ohřívání povrchů předmětů, včetně nás, lidí. Neohřívá se vzduch mezi těmito objekty. Infrazářiče pro ohřívání pod markýzou, pod slunečníkem, pod střechou či přístřeškem.

Infračervené paprsky zajišťují teplo a posilují zdravotní stav našeho organismu. Infrazářiče elektrické jsou mnohem efektivnější a úspornější než běžné teplomety a el. topení. V interiérech se infrazářiče elektrické výborně hodí do méně využívaných místností, na chaty, do koupelen, kde kromě tepla mohou zajišťovat také osvětlení.

Infrazářiče elektrické jsou rovněž hojně používány ve zdravotnictví, do ordinací a čekáren, k chovu zvířat, ale i při záchranných akcích nebo ve velkých průmyslových objektech, kde se ostatní způsoby vytápění jeví jako nehospodárné. Venku s nimi vydržíte i v chladnějším počasí, což oceníte pod pergolou, v zimní zahradě, na terase či balkonu.

Infrazářiče elektrické ComfortSun můžete vybírat v různých výkonech odpovídajících požadované velikosti zahřívané plochy. Od balkonu a terasy až po vaše zahradní posezení. Vlhkosti se bát nemusíte, infrazářič je proti ní chráněn stabilním hliníkovým krytem.

Díky nízké hmotnosti je montáž a manipulace velice jednoduchá. Jediné, co potřebujete je síťová zásuvka a teplo máte během pár minut. Na výběr je z několika typů vypínačů – pouze na zapojení do elektřiny, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, případně i s časovačem nebo dálkovým ovládáním.

Výhody infrazářičů ComfortSun:

  • Ohřívá pouze osoby a předměty, nikoliv vzduch.
  • 90% elektrické energie je přeměněno na využitelné teplo.
  • Čistý a bezhlučný provoz bez spalin, nevíří prach
  • Okamžitě dostupné teplo
  • Minimální nároky na provoz a údržbu
  • Bezprostředně po zapnutí pracuje na plný výkon
  • Vysoká životnost
  • Bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí
Rozšířené vyhledávání
Seřadit podle:
HLEDANÝ VÝRAZ:
Zvolte výrobce:
Typ nabídky:
Zvolte sérii:
Dostupnost:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
warning
  • Nebyl nalezen žádný produkt odpovídající zadaným kritériím

Partneři webu: