Aktuální
akční
nabídka
Výprodej
skladových
zásob
Zvýhodněné
akční
sety
Vybavení
v retro
stylu
vypnout

Home » Přenosné otevřené ohniště » Grilovací pánev pro ohniště Ø 55 cm

grilovací pánev Grilovací pánev pro ohniště Ø 55 cm

průměr 72 cm, hmotnost 13,5 kg -  Grilovací pánev pro otevřená přenosná ohniště, kvalitní ocelová kruhová deska se 4 madly - skvělá pro hygienickou a zdravotně nezávadnou přípravu steaků, klobás, uzenin a ryb, k čemuž poslouží vyhřátý střed pánve se středovým sklonem. Chladnější vnější okraje se dají použít k ohřevu či opečení ovoce a zeleniny.

Název produktu:
Grilovací pánev pro ohniště Ø 55 cm
Výrobce:
Huch GmbH
Dostupnost:
2-3 týdny
dostupnost
EAN:
4260298910009
Záruka:
2 roky
Vaše cena:
3 890 Kč včetně DPH

Počet:

ks

Popis produktu - parametry

Barva:

černá ocel

Materiál:

černá ocel

tloušťka 4 mm

Rozměry:

Grilovací pánev pro ohniště Ø 55

průměr 72 mm, výška 60 mm, šířka 820 mm, hloubka 720 mm

hmotnost 13,50 kg 

Popis:

Grilovací pánev - kvalitní ocelová kruhová deska se 4 madly - skvělá pro hygienickou a zdravotně nezávadnou přípravu steaků, klobás, uzenin a ryb, k čemuž poslouží vyhřátý střed pánve se středovým sklonem. Chladnější vnější okraje se dají použít k ohřevu či opečení ovoce a zeleniny. Použitím naší grilovací pánve si vychutnáte Vámi připravený pokrm do sytosti, aniž byste přišli o lahodnou šťávu, která u jiných způsobů grilování odkape bez užitku do ohně. Zde zároveň může zapříčinit vznik nebezpečných karcinogenních látek.

 

NÁVOD K POUŽITÍ GRILOVACÍ PÁNVE:

 • Nepoužívejte pánev v uzavřených prostorách.
 • Umístění pánve by mělo být na rovné ploše a okolí zabezpečené proti vysokým teplotám.
 • Pro uchopení horké pánve (rukojeti po stranách) vždy používejte rukavice odolné proti vysokým teplotám.
 • Pánev pokládejte na ohniště až ve fázi, kdy je dřevěné uhlí, brikety případně dřevo dostatečně rozžhaveno.
 • Používejte vždy potravinářský olej, který je odolný proti vysokým teplotám.
 • Nejvhodnějším palivem je dřevěné uhlí.
 • Před prvním použitím: Než pánev poprvé použijete, zahřejte ji pomocí přenosného ohniště, nalejte čistou vodu a rozetřete po celé pánvi vodu nechte odpařit.
 • Pánev vytřete do sucha a naneste tenkou vrstvu jedlého oleje. Nalijte jedlý olej do středu pánve, na pánev vložte plátky syrových brambor a za občasného otočení plátků pečte je do tmavohněda.
 • Po odstranění a vyhození upečených plátků naplňte pánev vodou, krátce povařte a poté vytřete do sucha.
 • Před každým použitím: Pánev před každým použitím vyčistěte utěrkou/hadříkem, nalejte čistou vod u a nechte ji vyvařit. Následně použijte jedlý olej pro vysoké teploty.
 • Péče a čištění: Pro čištění používejte zásadně pouze vodu, nikoliv čisticí prostředky.
 • Po každém použití očistěte pánev navlhčenou utěrkou/hadříkem. Odstraňujte připečené zbytky vhodným kuchyňským náčiním.
 • Po vyčištění naneste na obě strany pánve tenkou vrstvu jedlého oleje a uschovejte v suchém prostředí.
 • Postupem času se pánev začne barvit dohněda – vytvoří se jemná vrstva patiny jako ochrana proti korozi (přirozený proces), tento jev je zdravotně nezávadný.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

Dalším příslušenstvím je dekorativně zdobený nástavec vhodný pro dlouhodobější cyklus hoření. Tato kombinace je vhodná i pro spadaného pálení listí a větví.

Pro případ změny počasí je k dispozici kruhové víko s madly vhodné pro zakrytí celého ohniště. Takto je zároveň zajištěna bezpečnost, jelikož v průběhu vyhasínání ohně nehrozí roznášení jisker.

 

BEZPEČNÉ GRILOVÁNÍ:

Hygienické ohniště Huch EnTEC ECO

Karcinogenní látky, které mohou napomáhat bujení rakovinných buněk, vznikají při každé tepelné úpravě masa na ohni - tedy i při grilování. Jejich množství se ale dá eliminovat. Zde je několik tipů jak snížit riziko vzniku karcinogenních látek při grilování na otevřeném ohništi Huch EnTEC ECO.

Záleží na druhu masa, které grilujete. Kvalitní suroviny jsou základ. Vyhněte se grilování párků, buřtů a klobás s nízkým obsahem masa a místo toho dejte na gril kvalitní maso. Čím méně tučné, tím lépe. Karcinogeny totiž vznikají při rozkladu tuku, který přijde do styku s vysokou teplotou. Lepší než tučné vepřové je proto grilovat kuřecí, krůtí, libové hovězí a ryby. Včetně ovoce a zeleniny, samozřejmě.

Zbavte se spálených kousků masa. Spálené černé kusy masa obsahují nejvíce karcinogenů. Tyto části masa proto v zájmu vlastního zdraví rozhodně nejezte!

Odřežte přebytečný tuk. Chcete-li omezit při grilování vznik karcinogenů, snižte množství tuku v mase. Z drůbežího masa odstraňte před grilováním kůži, z vepřového nebo hovězího odřežte tučné okraje. Grilujte zeleninu Zelenina při grilování nevytváří tolik karcinogenních látek a je proto zdravější. Zkuste grilovaný lilek, cuketu, papriku, žampiony, rajčata, kukuřici nebo cibuli.

Stékání tuku do ohně. Hodně karcinogenních látek vzniká při odkapávání tuku z grilovaného masa přímo do ohně nebo na žhavé uhlíky. Tomuto nebezpečí se ale vyhnete při použití naší pánve. Tvar pánve zajišťuje rovnoměrné ohřátí grilovaných pokrmů, díky kónickému zaoblení pánve vám šťáva neodkape do ohně, nýbrž zůstane k dispozici na středu pánve. Na chladnějších okrajích pánve můžete ohřát ovoce či zeleninu.

Používejte proto naši hygienickou Huch EnTEC pánev, která vám umožní pohodlně a hlavně zdravě ohřát vaše oblíbené pokrmy.

Vyrobeno ve společnosti Huch GmbH ve Spolkové republice Německo. Společnost se zabývá výrobou zásobníků pro ohřev teplé vody, solárních a vyrovnávacích zásobníků pro topné systémy - odsud pramení dlouholeté zkušenosti a vynikající kvalita Huch EnTEC ECO otevřených ohnišť. Huch EnTEC ECO - skutečná kvalita „Made in Germany“!

 

Grilovací pánev je určena pro pevně svařené ohniště se dvěma madly. Pro samostatné ohniště Huch EnTEC ECO na třech nožkách vyrobené z masívní oceli se dvěma madly pro pohodlné uchopení. Ohniště je určené výhradně k venkovnímu použití.

VÝHODY A POUŽITÍ přenosného ohniště:

 • Venkovní přenosné ohniště - stylový i praktický doplněk pro vaši zahradu.
 • Můžete v něm také grilovat.
 • Palivem je klasicky dřevo nebo dřevěné uhlí.
 • Přenosné ohniště nabízí vysoký komfort i bezpečnost.
 • Využít jej můžete na zahradě k přípravě dobrot nebo příjemnému posezení.
 • Přenosné ohniště je netradiční, stylovou i praktickou volbou.
 • Hygienické a zdravotně bezpečné grilování.
 • Díky přenosnému ohništi rozděláte oheň bez poničení trávníku.
 • Zahradní posezení u ohně si můžete užít na vybraných místech podle nálady i potřeby.
 • Přenosné ohniště se může stát elegantním doplňkem vaší zahrady.
 • Ohniště lze kromě grilování vybraných pochutin používat i k úklidu v podzimním období. Bez každoročního rizika můžete v ohništi spálit spadané listí, klestí či ulámané větve. Spolu s kruhovým nástavcem se v příjemné atmosféře zbavíte ve svém ohništi všeho, co na vaši zahradu prostě nepatří :-)
 • Praktickým prvkem Huch EnTEC ECO otevřeného ohniště je kruhový otvor v jeho středu, kterým odteče veškerá voda v případě, že nestačíte ohniště zakrýt před dešťovou nadílkou.

 

Balení: v kartónových obalech s měkčenou fólií
Záruční podmínky: 2 roky
Poznámka:

Neobsahuje příslušenství (ohniště, kryt, nástavec, nutno dokoupit viz. související produkty)

Akční nabídka
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 57 cm, hmotnost 4,5 kg - Kryt pro otevřená přenosná ohniště. Pro případ změny počasí je k dispozici kruhové víko s madly vhodné pro zakrytí celého...

1 980 Kč
(s DPH)
Akční nabídka
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 55 cm, hmotnost 10 kg - Přenosné venkovní otevřené ohniště Huch EnTEC ECO na třech nožkách je vyrobené z masívní oceli. 4 velikostní provedení. Ohniště je...

2 889 Kč
(s DPH)
Akční nabídka
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 55 cm, hmotnost 10,1 kg - Nástavec pro otevřená přenosná ohniště. Dekorativně zdobený nástavec vhodný pro dlouhodobější cyklus hoření. Tato kombinace je...

3 490 Kč
(s DPH)

Podobné produkty

Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 102 cm, hmotnost 17 kg - Kryt pro otevřená přenosná ohniště. Pro případ změny počasí je k dispozici kruhové víko s madly vhodné pro zakrytí celého...

3 980 Kč
(s DPH)
Novinky Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 117 cm, hmotnost 36 kg - Grilovací pánev pro otevřená přenosná ohniště, kvalitní ocelová kruhová deska se 4 madly - skvělá pro hygienickou a zdravotně...

7 900 Kč
(s DPH)
Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 75 cm, hmotnost 15 kg - Přenosné venkovní otevřené ohniště Huch EnTEC ECO na třech nožkách je vyrobené z masívní oceli. 4 velikostní provedení. Ohniště je...

3 490 Kč
(s DPH)
Novinky Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 85 cm, hmotnost 19 kg - Nástavec pro otevřená přenosná ohniště. Dekorativně zdobený nástavec vhodný pro dlouhodobější cyklus hoření. Tato kombinace je...

5 391 Kč
(s DPH)
Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 87 cm, hmotnost 12,3 kg - Kryt pro otevřená přenosná ohniště. Pro případ změny počasí je k dispozici kruhové víko s madly vhodné pro zakrytí celého...

3 290 Kč
(s DPH)
Novinky Novinky
Výrobce:
Huch GmbH
2-3 týdny

průměr 92 cm, hmotnost 22 kg - Grilovací pánev pro otevřená přenosná ohniště, kvalitní ocelová kruhová deska se 4 madly - skvělá pro hygienickou a zdravotně...

5 400 Kč
(s DPH)

Partneři webu: