Aktuální
akční
nabídka
Výprodej
skladových
zásob
Zvýhodněné
akční
sety
Vybavení
v retro
stylu
vypnout


Dřezové vodovodní baterie pro kuchyňské linky

Dřezové vodovodní baterie pro kuchyňské linky jsou nejdůležitějším doplňkem kuchyňského dřezu a vlastně celé kuchyně. Vyberte si ze široké nabídky povrchů a barev a doplňkových funkcí jednotlivých modelů vodovodních baterií do kuchyně.

drezove-vodovodni-baterie-1.jpg drezove-vodovodni-baterie-2.jpg drezove-vodovodni-baterie-3.jpg

Při výběru vaší dřezové baterie do kuchyně zkontrolujte jestli máte v přívodu odpovídající tlak vody, nebo se pro jistotu poraďte s instalatérem.

Pak už můžete vybírat baterii, ktará obsahuje potřebné funkcionality pro ideální chod vaší činnosti v kuchyni např. nízká výtoková raménka s pohodlným přístupem do míst situovaných za dřezem, či naopak vysoká elegantní raménka pro plnění objemných nádob a snadné umývaní velkých předmětů

Raménka s výsuvnou sprškou jsou již moderním trendem pocházejícím z profesionálních kuchyní kde je požadována maximální funkčnost. Hlavice výsuvné spršky má velký dosah a poskytuje kontrolu nad oběma vaničkami kuchyňského dřezu a nad odkapávačem.

Čtvrtotáčkové páky dřezových baterií zase poskytují maximální průtok za minimálního pohybu páky díky ventilu s rychlým otevíráním. Jejich okamžitá odezva vám usnadní práci a přinese dostatečnou manipulační kontrolu. Jednoduché páky, jak již název napovídá, poskytují volbu horké a studené vody plus spuštění a zastavení.

Posledním druhem výběru je materiálové a barevné provedení dřezové baterie, které díky mnoha typům dřezových baterií v nabídce můžete lehce přizpůsobit vzhledu své kuchyně. Od venkovského sídla v rustikálním stylu až po ultra moderní loftový byt si u nás vyberete baterii, která doplní a podtrhne styl celého kuchyňského interiéru.

 

Zpět do kategorie Dřezové vodovodní baterie

Partneři webu: