Návrh dřevěného domu uvnitř fotografie a videa

Domy byly postaveny ze dřeva po staletí a pravděpodobně bude postaveno více než jedno století.Moderní technologie a materiály vám navíc umožňují vytvořit interiérový design dřevěného domu v jakémkoli stylu.Interiér dřevěného domu uvnitř, vyrobený ze dřeva v kombinaci s různými materiály, dává naprosto neuvěřitelné efekty.

Srubové domy: možnosti interiérového designu

Pokud je srub v dobré kvalitě,hladký a krásný je leštěný a pokrytý tónovacími sloučeninami.Nezakrývají texturu dřeva, ale spíše ji objasňují.Navíc takové řešení zapadá do různých stylů, design je moderní a harmonický.

Tento interiér dřevěného srubu kombinuje modernost a klasiku, uvnitř je útulný a pohodlný

Často je dřevo pokryto tónováním, což mu dává světlou, téměř bílou barvu.Málokdy je bílá.Nyní s narůžovělým, poté béžovým odstínem, smetanou nebo pečeným mlékem.Lehké kulatiny vytvářejí zvláštní atmosféru.Podívejte se na fotografii níže, kde jsou příklady takových interiérů.

Toto je interiér domu z kulatiny.Uvnitř jsou trochu vybílené.Fotografie nesděluje všechna kouzla, ale chápe, o co jde

Vrcholem tohoto designu je kontrast mezi světlými kládami a hnědou barvou nábytku a některými dalšími prvky

To je také všepostaven na kontrastu.Zaoblený protokol dává celému nápadu větší expresivitu: s hladkými stěnami by to vypadalo horší

Obecně je mnoho rozhodnutí založeno na kontrastních barvách. V dřevěných domech je standardní buď odlehčené dřevo a tmavý nábytek, nebo naopak tmavé dřevo v kombinaci se světlým nábytkem.

Kontrastní barvy - vítězný trend v designu interiéru dřevěných domů

Interiér srubu uvnitř není vždy chata.Tam jsou velmi moderní

Interiér domu je vyroben z klády v moderním stylu.Kombinace světelných paprsků s neobvyklou barvou stěn, hojnost světla - zajímavý výsledek

Interiér dřevěného domu.Uvnitř se cítíte uvolněně a klidně

V tomto videu najdete několik dalších nápadů na zdobení dřevěného domu.Zajímavý výběr.

Srub s mužským charakterem

Pokud vás přitahuje něco nestandardnějšího, podívejte se na následující fotografie.Nejlepší způsob, jak vytvořit netriviální domov, je zdůraznit přírodní nedostatky dřeva.V této technice dávají tento efekt tmavé tóny.Jedinou hlavní věcí je to přehánět a nečinit místnost příliš tmavou.

Protokol ručního řezání, téměř bez zpracování, ale s dobrýmtažený vodou ředitelnými barvami

Dokončení srubu uvnitř tohoto domu je téměř zbytečné.Na fotografii - nasekaný dům v "rustikálním stylu"

Ve ​​stejném duchu můžete uspořádat místnost a dřevo.Zde je ideální povrch k ničemu.Takže ještě zajímavější

Jen se nenechte oklamat.Úmyslná nedbalost vyžaduje velmi křehký výpočet a promyšlený výběr barvy.Musíme vyzkoušet více než jednou nebo dvakrát: každé dřevo vyžaduje svůj vlastní tón a dokonce i způsob jeho aplikace.Pokud chcete vytvořit něco takového - nejprve, na některých ozdobách materiálů používaných v dekoraci, cvičení, vyberte barvy.Po dosažení požadovaného účinku opakujte další kus a techniku ​​upravte.Pak můžete vyzkoušet v interiéru.

Jak a jak pokrýt dřevěné stěny uvnitř domu najdete zde.

Interiér ložnice v srubu

Ložnice by měla být komorní, pohodlná.Všechno v něm by mělo spočívat.A nejčastěji jsou pokoje vyráběny v klidných a jasných barvách a vkládají pouze několik barevných akcentů.

Návrh ložnice v srubech se neliší: světlo, klidné tóny a několik barevných odstínů

Bělené kulatiny a tmavý povrch, nábytek ve stejných barvách.Nelineární strop z podšívky vytváří zajímavý vizuální efekt a zvýrazněním je kulatý tvar klády

Techniky designu jsou stejné: kontrasty a přehazování textury stromu.V interiéru výše uvedené fotografie je mnoho kontrastů: Kromě dvou barev jsou kontrasty nerovnoměrné reliéfy stěn a geometricky čisté formy nábytku.A nelineární design nad oknem je kontrastován s hladkým povrchem podlahy.

Atmosféra uvnitř dřevěného domu je úplně jiná.Základem této variace je interiér, který si správně hraje s dřevěnými stěnami a je doplněn textilem v ložnici.Hrají se také lineární a zaoblené tvary

Další design ložnice, outplaying kontrasty: zaoblené a ostré linie, matný světlý povrch stěn a lesklý tmavě hnědý hedvábný přehoz přes postel.Textilie může hodně zdůraznit.Změkčuje veškerý světle zelený přízvuk - polštáře a svíčky, rostliny v květináčích.

Zde najdete design venkovského domu.

Mateřská školka v srubu: možnosti provedení

V mateřské školce obvykle převládají čisté tóny.Všechno by mělo být odolné, bezpečné a krásné.Bezpečné - jedná se jen o dřevo: pečlivě vytvořený, na dotek hedvábný.A tapety zde nejsou vůbec potřeba: níže je několik nápadů, jak navrhnout školku z protokolů pro děti a mládež.Budou se jim líbit.

V místnosti pro kojence vytvářejí nezapomenutelný interiér bělené klády, zavěšené stropy a několik jasných detailů.

O se dočtete více o designu interiéru dětského pokoje.

Upozorňujeme, že protokoly nejsou natřeny.Jsou potaženy vodou ředitelnou barvou nebo impregnací.Nezakrývá obrázek stromu, při použití, a zejména po něm, téměř necítí.

Modrá barva dává úžasný účinek: než nebe, ale široké okno zaplaví hrací plochu světlem

Existují jiná řešení pro starší děti.Světlé barvy na neutrálním pozadí jsou drzé a neobvyklé

Volnější možností je pokoj pro dívku

Interiér domu je ze dřeva

S paprskem je vše jednodušší a komplikovanější.Jednodušší - povrch je téměř lineární, lépe se hodí do současných trendů.Na druhou stranu se však taková zeď příliš neliší od dobře provedené cihly nebo betonu.Cesta ven je zdůraznit barvu nebo strukturu.Ukazuje se velmi zajímavé interiéry.Zejména v kombinaci se stropními trámy.

Stabilita a spolehlivost jsou hlavním pocitem tohoto interiéru.Dřevo vždy bylo a zůstává elitním materiálem a tato fotografie je potvrzením tohoto

Opět platí, že kontrasty: barvy, textury, tvary.Hlavním úkolem je sjednotit a porazit všechno.Smetanové tóny paprsku na stěnách se opakují na stropě, v textilu a na stínidlech.Dřevo, hedvábí a kůže jsou nejvíce elitní materiály.Za omezenými liniemi tohoto interiéru je důvěra a stabilita.

Obchodní kancelář.Uvnitř je to útulné, klidné, nic zbytečné, vše má k dispozici práci

Ve stejné místnosti, ale na druhé straně.Úplnost - to je vlastní dřevěným domům

Klasika zdaleka není vše, co lze realizovat v místnostech zdobených dřevem nebo materiálem napodobujícím dřevo - blokový dům.Hodněv těchto domech lze realizovat různé trendy.

Moderní a odvážné - to je základní pravidlo tohoto interiéru

Několik významných barevných skvrn na společném světlém pozadí - je to velmi „lehké“místnost

Nestandardní řešení standardních problémů.Všechno je neobvyklé: trámy, balkon, dekorace na zeď.Řádky jsou přísné, různé textury jsou podtrženy barvou

Přestože dřevo obvykle vytváří komorovou atmosféru, prostorné pokoje zdobené dřevem, se spoustou světla a prostoru nejsou o nic méně atraktivní.

Návrh interiéru domu vyrobeného ze dřeva: světlé barvy, dostatek světla

Fotografie ukazuje vnitřní výzdobu dvoupatrového domu ze dřeva.Žádné komplikované řešení.Pouze barevné a jasné čáry

Opět existují kontrasty.Barvení dřeva se v nábytku opakuje.Účinek je před vámi

A opět kontrast barev, ale není to tak zřejmé.Odstíny jsou blíž a účinek je jemnější.A ne nadarmo - protože se jedná o ložnici

Všechny výše uvedené čtyři fotografie interiéru domů ze dřeva vycházejí z kontrastu různých barev.Ale vnitřní pocity a dojmy, styl designu - se liší.Hlavní věcí je porozumět tomu, co je vám blíže, a na základě této myšlenky nejprve vyberte barvy stěn, podlahy, stropu a poté ve výsledné místnosti vyberte nábytek a doplňky.

Dřevěné stropy většinou navrhují dřevěné stěny.Na obrázku níže - výjimkou je absolutně hladký povrch nahořezdůrazňuje strukturu stěn.

Zde je napsán návrh stropu.

Hladký strop zdůrazňuje krásu dřeva